Туристи - оптимісти провели конкурс в'язання вузлів

В минулу п'ятницю не всім пощастило так весело провести передостанній день зими, як приморським туристам - оптимістам.

Вони завжди позитивні та ніколи не нудьгують.

В цей день вони проводили конкурс в'язання вузлів між школами Приморської територіальної громади на базі Приморської міської школи №2 г. У конкурсі брали участь 12 команд з 5 навчальних закладів.

Для командної роботи пропонувалося 2 завдання: зав'язати вузли та визначити вже готові вузли. Переможцем конкурсу стала команда школи №1, на 2-гому місці - команда преславської школи та 3 місце зайняла команда українсько-болгарського ліцею.

В рамках конкурсу проводилося також особиста першість з в'язання вузла зустрічна вісімка. У напруженій боротьбі перемогу здобула Дарія Селіг  (учениця школи №3), вона була нагороджена медаллю, грамотою та цінним призом.