Російські війська використовують газову трубу, щоб подолати річку Оскіл та зайти до міста Куп'янськ у Харківській області.
Про це пишуть аналітики проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.
Там нагадали, що росіяни втрете використали газові труби для просочування своїх груп. Вперше це було в Авдіївці, вдруге біля Суджі на Курщині.
Таким чином, організовані групи ворога без серйозних втрат добираються до н. п. Радьківка, а далі переміщуються на південь у ліс, який контролюють. Після цього розосереджуються в Куп'янську і доходять до залізниці, розповів DeepState.
"Завтра якийсь речник спробує це спростувати, назвавши групи неорганізованими та нечисленними, але в самому Куп'янську вже є позиції для зльоту кацапських пілотів. Проблем створює і відсутність примусової евакуації місцевих жителів, які зараз перебувають в одних будинках з противником, через що багато куди не можна здійснювати ураження. Крім того, місцеві діляться з ними їжею...", - додали аналітики.
DeepState: Росіяни для прориву в Куп'янськ використовують газову трубу