• Головна
  • Проект рішення 45 сесії про місцевий бюджет Приморської ОТГ на 2020 рік
15:00, 18 грудня 2019 р.

Проект рішення 45 сесії про місцевий бюджет Приморської ОТГ на 2020 рік

Проект рішення 45 сесії про місцевий бюджет Приморської ОТГ на 2020 рік

Керуючись п.23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Приморська міська рада вирішила:

1. Визначити на 2020 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 109327605 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 107543669 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 1783936 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі109327605 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 107193669 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 2133936 гривень;

профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 350000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 350000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 50000 гривень, що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 424765 гривень, що становить 0,4 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/підпрограмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Делегувати виконавчому комітету міської ради у період між сесіями ради  збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частин місцевого бюджету у разі збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів, здійснювати їх розподіл, а також перерозподіл обсягів затверджених міжбюджетних трансфертів між розпорядниками коштів місцевого бюджету та вносити зміни до розподілу коштів бюджету розвитку за об’єктами, рішенням виконавчого комітету  погодженим з постійною комісією з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктамизгідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 19178350 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2020рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101, 103³, 103⁴, 1036 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України);

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України;

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України;

8. Установити, що у 2020 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними статтями 69 1та 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з підпунктом 8.2 пункту 8 цього рішення.

9. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам

10. Надати право виконавчому комітету Приморській міській раді отримувати позику на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

11.Головному розпоряднику коштів місцевого бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

12. Відповідно до статей 23, 101 Бюджетного кодексу України, статі 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  доручити міському голові на підставі наданого відповідного обґрунтування у процесі виконання місцевого бюджету протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями перерозподіл видатків за кодами функціональної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень між розпорядниками коштів видатків за загальним та спеціальним фондами місцевого бюджету з унесенням відповідних змін на черговій сесії міської ради до додатків рішення міської ради та розподілу коштів бюджету розвитку за об’єктами.

13. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

14. Додатки №1, 2, 3, 5, 7, 9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Загальному відділу забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією відповідно до частини 1 статті 114 Бюджетного кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморськ #бюджет Приморської ОТГ на 2020 рік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...