• Головна
  • Засідання постійних комісій Приморської райради
11:00, 4 січня 2020 р.

Засідання постійних комісій Приморської райради

Засідання постійних комісій  Приморської райради

За ініціативою депутатів Приморської районної ради на минулому тижні у малій залі засідань відбулося сумісне засідання постійних депутатських комісій з питань з депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян та постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення, за участі ветеранських організацій району, управління соціального захисту населення Приморської РДА, представниками КП «Чисте місто Приморськ». Питанням порядку денного було, «Порядок монетизації пільг громадянам, що користуються пільгами на оплату комунальних послуг у Приморському районі».

Відкрила засідання комісій, заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., звертаючись до присутніх Вікторія Юріївна зазначила, що зв’язку з веденням монетизації пільг до депутатів ради, до голів ветеранських організації надходять чисельні запити від мешканців районну щодо порядку та процедури надання останніх. Порядок надання пільг та на запитання присутніх відповідала Валентина Володимирівна Поліщук начальник управління соціального захисту населення Приморської РДА.

Валентина Володимирівна розповіла, що є дві форми отримання пільг у грошовій формі, після дання відповідної заяви у строк до 15 жовтня та до 15 травня та у безготівковій формі. Якщо з готівковою формою отрмання пільг все зрозуміло, то безготівкова форма викликала безліч питань, основним з яких є відсутність конкретних сум пільг у платіжках за електропостачання, газопостачання, водопостачання, пільговикам не відомо яку різниці необхідно доплатити. Валентина Володимирівна пояснила, що нажаль підприємства перестали друкувати ці данні у платіжках, але конкретні суму пільг відомі, тому необхідно звертатися особисто до УПСЗН та з’ясовувати. Оскільки система нова, та ще проходить налаштування у Мінсоцполітики, у майбутньому всі зауваження будуть враховані у тому числі і ці, зазначила Валентина Володимирівна.

Дані по матеріалам сайту Приморської районної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморська районна рада #засідання постійних комісій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...