• Головна
  • Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості
08:00, 16 січня 2020 р.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості

Минулого тижня, в Приморської дитячій музичній школі, проходив мюзікл «Снігуронька». Подивитися виставу приходили дітлахи з дитячих садків і молодших класів навчальних закладів міста.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості, фото-1

Підготовка сценарію і режисура вистави лягла на плечі викладачів музичної школи - Галину Мільчевська, Ольгу Шамріцкую, Світлану Чуб, Юлію Рідну.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості, фото-2

Проведення подібних заходів стало можливим, завдяки фінансової підтримки компанії ДТЕК ВДЕ. Цього року ініціативна група від музичної школи написали заявку на конкурс «Громада своїми руками» і компанією були виділені кошти на закупівлю меблів та обладнання для проведення подібних заходів в стінах музичної школи.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості, фото-3

Ідея проведення музичних вистав належить директору школи Володимиру Бурбело. За його словами, в нашому маленькому місті відсутні музичні філармонії чи театри, де б діти навчилися хорошим манерам поведінки в подібних закладах. А в музичній школі, потрапляючи на музикальні вистави, малюки вивчають ази поведінки і крім того долучаються до культури високого музичного мистецтва.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості, фото-4

Всі твори виконувались на святі учнями ДМШ в казково-ігровій формі. Звичайно ж, така подача залишає  чудові враження. І це було видно - малюки, із захопленням дивилися на дії  що відбуваюлися на сцені.

Прекрасна Снігуронька в дитячих серцях та творчості, фото-5

Артисти вистави - вихованці музичної школи. Беручи участь у виставі, дітвора крім того, що розвивали в собі акторський талант, демонстрували свої музичні здібності і наживо бачили реакцію маленьких глядачів від виконання прекрасних музичних творів.

Мюзикл пройшов з великим успіхом. На цьому тижні спектакль буде демонструватися новим глядачам. Творчість в стінах музичної школи і в серцях людей процвітають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приморська дитяча музична школа #мюзікл Снігуронька
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...