• Головна
  • Головну дорогу на Бердянськ продовжать ремонтувати
09:32, 17 січня 2020 р.

Головну дорогу на Бердянськ продовжать ремонтувати

Головну дорогу на Бердянськ продовжать ремонтувати

15 січня відбулося вирішальне для нашого міста і Запорізької області засідання транспортного комітету Верховної Ради. На ньому затверджувався план фінансування ремонтів доріг державного значення у 2020 році. Повідомляє новину  прес-служба громадської приймальні народного депутата України Олександра Пономарьова.

Народний депутат Олександр Пономарьов звернув увагу присутнього на нараді нового керівника державного агентства автомобільних доріг Олександра Курбакова на те, що Бердянськ вже багато років чекає нормального ремонту траси Н-30 Василівка-Бердянськ.

Олександр Пономарьов виступивши на комітеті та заявивши, що на всі його численні депутатські запити раніше йому відповідали, що коштів на ремонт двох найбільш проблемних доріг округу: траси Василівка-Бердянськ Н-30 і дороги Т 08-19 на Більмак в бюджеті 2019 року немає, але у 2020 році вони будуть виділені.

Результатом депутатських запитів і виступи на комітеті стало включення траси Н-30 в перелік державних доріг, кошти на частковий ремонт яких будуть виділені в 2020 році. Планується, що у 2020 році буде відремонтовано ще 22,5 км найпроблемніших ділянок на суму 560 млн. Грн.

Також голова агентства автодоріг запевнив, що особисто зверне увагу на необхідність фінансування ремонту дороги на Більмак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Бердянськ #ремонт дороги Бердянськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...