• Главная
  • В майбутній Північній громаді Приморського району залишилось три сільські ради
17:00, 20 января 2020 г.

В майбутній Північній громаді Приморського району залишилось три сільські ради

В майбутній Північній громаді Приморського району залишилось три сільські ради

16 січня в Юр'ївці Приморського району відбулися громадські слухання, на яких всі мешканці села проголосували одностайно за новий формат майбутньої громади з селом Долинське Бердянського району.

Це вже третя сільска рада, яка планувала увійти до складу так званої північної громади Приморського району, але через низку сварок та непорозумінь, кардинально змінила своє рішення і вирішили приєднатися до бердянців.

Нагадаємо, так звана північна громада Приморського району складалася з шести сільских рад. Їхнє бажання було внесено в перспективний план території та затверджено в обладміністрації. Але ще не створившись, сільски ради почали суперечки за центр майбутньої громади. Як наслідок, посварившись, сільради, одна за одною, спершу Елизаветівська , потім Єлисеївська і нарешті Юріївська на громадських слуханнях змінили попереднє рішення і заявили що вони бажають створювати загальну громаду з бердянцями. 

В складі північної громади залишилось три сільські ради. Інтрига - чи хтось із залишившихся територій Північної громади побажає також приєднатися до с.Долинського Бердянського району? Чи може вони приймуть рішення приєднатися до Приморської ОТГ? Або  залишаться самостійними в такому же складі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Юр'ївці у складі Долинської ОТГ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...