![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:26, 22 січня 2020 р.
Приморська ОТГ планує реалізувати ряд проектів за рахунок ДФРР
![Приморська ОТГ планує реалізувати ряд проектів за рахунок ДФРР Приморська ОТГ планує реалізувати ряд проектів за рахунок ДФРР](/dist-assets/images/cap.jpg)
На прошлому тижні, Запорізька обласна адміністрація, оголосила попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
Пріорітетними напрямками фінансування проектних пропозиції , як зазначили в області, це проекти направлені на розвиток туризму, та зеленого туризму в регіонах.
В Приморську відсутні промислові підприємства, а природа та національний болгарсько-український колорит просто створені для розвитку зеленого туризму на території нашої громади.
Для того, щоб отримати кошти від ДФРР, в Приморській ОТГ вже почали роботу над проектом, щодо розвитку зеленого туризму на нашій території. Прийом заявок з конкурсною пропозицією в обладміністрації приймають до 17 лютого 2020 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...