• Головна
  • Молодь Приморська познайомилась з ситуацією на ринку праці
17:00, 22 січня 2020 р.

Молодь Приморська познайомилась з ситуацією на ринку праці

Молодь Приморська познайомилась з ситуацією на ринку праці

Фахівцями Приморського центру зайнятості постійно проводиться комплексне вивчення стану ринку праці в Приморському районі.

Для того, щоб наша молодь також мала уявлення, щодо ситуації на ринку праці, вчора 21 січня, спеціалісти Приморської районної філії Запорізького ОЦЗ провели  «Профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської», учасниками якого стали випускники ВСП «Ногайського коледжу ТДАУ».


Студентів ознайомили з послугами та гарантіями для молоді які надає Державна служба зайнятості, розглянули найбільш поширені джерела пошуку роботи , навчилися складати резюме та методи ефективного його використання. Присутні мали змогу засвоїти основні фактори вибору та види побудови професійної кар’єри, важливість самомотивації та стратегічного планування, створення професійного іміджу.

Окремо йшлося про Освітній портал державної служби зайнятості, який створений для ефективного та успішного працевлаштування населення. Новий електронний сервіс дозволяє розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці, навчитися складати резюме сучасного формату, підготуватися до співбесіди з роботодавцем та багато іншого.
Наприкінці заходу кожний учасник отримав інформаційно-роздатковий матеріал , який сприятиме ефективному пошуку роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморський центр зайнятості #інформаційний захід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...