• Головна
  • Батьки Вячеславської ЗОШ Приморського району вміють розв'язувати конфлікти
08:00, 25 січня 2020 р.

Батьки Вячеславської ЗОШ Приморського району вміють розв'язувати конфлікти

Батьки Вячеславської ЗОШ Приморського району  вміють розв'язувати конфлікти

В четвер 23 січня психолог УСЗН Приморської ОТГ Тетяна Волик для батьків Вячеславської ЗОШ провела тренінг  на тему «Конфлікт: шляхи розв’язання», до участі в якому було залучено 10 батьків школи.

Мета заходу ознайомити батьків із поняттям «конфлікт», видами, причинами, позитивними та негативними аспектами конфлікту, способами подолання конфлікту; формувати вміння безконфліктно поводитися, враховувати інтереси й потреби інших; виховувати ввічливість, доброзичливість.
С самого початку заняття батьки були позитивно налаштовані, оскільки дана тема для них є досить близькою. Протягом тренінгу з’ясовано, що батьки школи досить часто зустрічаються з конфліктами.

Разом з батьками було визначено поняття «конфлікт», визначали стилі поведінки у конфліктній ситуації, шукали позитивні шляхи виходу з конфлікту. Також учасники тренінгу мали змогу інсценізувати ситуацію та розв’язати конфлікт відповідно до вказаного способу. Проведене заняття мало позитивний результат оскільки батьки отримали знання щодо уникнення та подолання конфліктної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вячеславська сільска рада #УСЗН Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...