![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
09:30, 27 січня 2020 р.
Двоє підлітків в с. Преслав Приморської ОТГ обікрали магазин і викрали 2 мопеда
![Двоє підлітків в с. Преслав Приморської ОТГ обікрали магазин і викр... Двоє підлітків в с. Преслав Приморської ОТГ обікрали магазин і викрали 2 мопеда](/dist-assets/images/cap.jpg)
Величезний вплив на розвиток і формування підлітка мають соціально-культурні фактори й особливо сімейні взаємини. Відсутність достаньої уваги та турботи від батьків приводить до формування у підлітків до психичної депривації і неадекватних вчинків.
Так, 23 січня , до Приморського райвідділку поліції звернувся мешканець с. Преслав с заявою, що в нього пропав мопед "Дельта". В результатаі слідчих дій, поліцейськими, було виявлено, що мопед вкрали двоє підлітків 2006 і 2008 років народження. Як з'ясувалось в подальшому , кража мопеда, це була не єдина операція "И" у юних зловмисників, напередодні підлітками було угнано ще один транспортний засіб, а також розбишаки розбивши вночі скло в місцевому магазині викрали майно та гроші.
По даним фактам Приморською поліцією відкрито кримінальне впровадження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...