18:00
24 липня
Занедбаний колись гуртожиток Ногайського коледжу з кожним днем стає все краще . Будівля 1963 року до недавна розсипалась на очах.
Але, завдяки наполегливості чиновників та керівництва Приморської РГА, в прошлому році на реконструкцію гуртожитка від Європейського інвестиційного банку було отримано біля 27 мільонів гривен для перебудови гуртожитку в житловий будинок на п'ятьдесят квартир для переселенців та молодих фахівців медиків. Переоборудує будівлю Дніпропетровська будівельна компнія "Співдружність". Судячи по швидкості робт, вони вже скоро будуть виконані.