![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:00, 30 січня 2020 р.
Депутат ВР Павло Мельник провів зустріч з гендиректором КП "Облводоканал"
![Депутат ВР Павло Мельник провів зустріч з гендиректором КП "Облводо... Депутат ВР Павло Мельник провів зустріч з гендиректором КП "Облводоканал"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Депутат Верховної ради Павло Мельник, вчора 29 січня, провів зустріч з генеральним директором КП "Облводоканал" Сергієм Басанським.
Основним питанням перемови це проведення заходів щодо покращення питної води у населених пунктах Запорізької області в тому числі в Приморську та Приморського району.
Павло Мельник ще в 2019 році відправляв депутатський запит щодо відновлення фінансування заходів за програмою «Питна вода України» (фінансування з державного бюджету було припинено ще з 2015 року). Запит було оголошено на пленарному засіданні Верховної ради у жовтні 2019 р.
Зустріч з гендиректором Павло Мельник охарактеризував як позитивну та конструктивну, що дасть можливість покращити якість питної води в Запорізькій області. Ще він повідомив:
На 2020 рік було передбачено гроші в обласному бюджеті за програмою «Питна вода», основні видатки цього фінансування – це ремонт системи водопостачання, адже поганий сучасний стан водопроводу є одним із основних чинників поганої якості питної води в Запорізькій області.
Як голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу Комітету Євроінтеграції обговорили з Сергієм Басанським також і реалізацію інвестиційних проектів у Запорізькій області з Королівством Данія. Зокрема мова йшла про проект щодо вдосконалення та модернізації існуючої системи централізованого водопостачання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...