• Головна
  • Приморська міська рада об'явила конкурс на вакантну посаду адміністратора ЦНАП
12:30, 31 січня 2020 р.

Приморська міська рада об'явила конкурс на вакантну посаду адміністратора ЦНАП

Приморська міська рада об'явила конкурс на вакантну посаду адміністратора ЦНАП

Приморською міською радою оголошено проведення конкурсу на заміщення вакантної посади на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку: Адміністратор відділу ЦНАП.

Вимоги до учасників конкурсу:
На посаду адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради призначається особа, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, має:
– вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності не меньш одного року.
Повинен знати: Конституцію України, закони України «Про місцеве
самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», інші закони з питань організації та
діяльності органів місцевого самоврядування, укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на комп’ютері.


Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:


1. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
2. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
4. Копію документа, який посвідчує особу.
5. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
6. Копію трудової книжки.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. №3).
Відповідальна особа – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гогунський Костянтин Миколайович.
За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7, кабінет №9 або за телефоном: 06137 7-30-95

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакантна посада адміністратор ЦНАП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...