• Главная
  • Європейський інвестиційний банк пообіцяв фінансову підтримку
11:00, 3 февраля 2020 г.

Європейський інвестиційний банк пообіцяв фінансову підтримку

 Європейський інвестиційний банк пообіцяв фінансову підтримку

В Приморському районі в 2019 р. за гроші Європейського інвестиційного банку проведені роботи по утепленню та реконструкції Приморської районної лікарні, а також закінчується реконструкція гуртожитку Ногайського коледжу під 50-квартирний житловий будинок для ВПО.

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбук Начальник Управління зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності в Запорізькій обласній державній адміністрації Артур Бойко, в цьому році Європейський інвестиційний банк продовжує співпрацю з Запорізьким регіоном і  планує оплатити ремонт чи реконструкцію на 28 об‘єктах комунальної власності та 3 об‘єктах державної власності, загальна вартість проектів складає 992 млн грн.

За його словами:

Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Гуляйполе та Приморськ зможуть суттєво підвищити якість надання населенню медичних та освітніх послуг, створити додаткові місця для проживання ВПО та місцевих мешканців.

Ми вже маємо цілий ряд успішно відремонтованих об‘єктів в рамках цієї програми (це і приморська поліклініка і дитячі садки, школи та ЦПМСД в Мелітополі), на цілому ряді об‘єктів продовжуються будівельні роботи, деякі об‘єкти очікують проведення тендерів. Але впевнений, що завдяки поєднанню зусиль кінцевих бенефіціарів, місцевих адміністрацій, депутатів місцевих рад, Мінрегіону, ЄІБ та ПРООН всі відремонтовані об‘єкти отримають статус «історій успіху» і працюватимуть на благо місцевих громад.

Дякую всім колегам, з якими маю щастя працювати над цією програмою."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Європейський інвестиційний банк в Приморську
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...