18:00
24 липня
Ми звикли до сучасних будівель нашого міста. В життєвій метушні не звертаємо навіть на них увагу.
Але все що навкруги нас, це історія в якому жили наші батьки, діди, тут проходило наше щасливе дитинство.
Дякуємо Спілці краєзнавців Приморська за публікацію старих фотографій. На цьому знімку сканована стаття тодішньої єдиної районної місцевої газети "Приморський степ" з фотографією тільки побудованої Приморської районної ради у лютому 1968 року.
Цікаво почитати інформацію того часу, про те скільки тоді будувалося та асфальтувалося в нашому місті. Зверніть увагу, що в цю пору на вулиці сніг і доволі холодна погода, бо люди одягнені дуже щільно.