• Главная
  • Приморська міська школа №1 прийме участь у Всеукраїнському проекті GoCamp
12:30, 6 февраля 2020 г.

Приморська міська школа №1 прийме участь у Всеукраїнському проекті GoCamp

Приморська  міська  школа №1 прийме участь у  Всеукраїнському проекті  GoCamp

В минулому році, до участі у Всеукраїнському проєкті пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами GoCamp, подали заявки 840 шкіл України. Серед них по Запорізькій області для участі у проєкті було відібрано 4, одна з яких - ”Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” Приморської міської ОТГ.

У 2020 році у Всеукраїнському проекті пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами GoCamp візьмуть участь 500 шкіл з усієї України. Матимемо три сесії (1-12 червня, 10-21 серпня, 7-18 вересня) і чотири програми (Animal Planet, Art&Creativity, Dreaming Big with Київстар, School as the heart of the community).

Ми отримали 840 заявок, тож процес відбору був складним, але натхненним. Дякуємо усім вчителям і учням, які знімали мотиваційні відео та заповнювали анкети!

Поздоровляємо першу міську школу з ще одною перемогою.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#перемога першої міської школи Приморської ОТГ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...