• Головна
  • Приморска ОТГ підписали меморандум про співробітництво з представниками Ради Європи
15:20, 7 лютого 2020 р.

Приморска ОТГ підписали меморандум про співробітництво з представниками Ради Європи

Приморска ОТГ підписали меморандум про співробітництво з представниками Ради Європи

Вчора, коли на вулиці не вщухав дощ, в кабінеті голови Приморської ОТГ проходила зустріч представників від Ради Європи з головою міської ради Оленою Божковою, фахівцями міської ради, та активістами ОТГ.

До Приморська представляти міжнародну організацію приїхали Олексій Кісельов та міжнародний експерт з Болгарії Анна Різова.

Розмова відбувалась щодо реалізації в нашій ОТГ місцевих проєктів що мають назву "Громадський бюджет". В Приморську вже три роки реалізується цей проєкт. Кожного року міська рада, разом з громадськими активістами проводять аналіз щодо проведення конкурсу, виправляють та покращують умови при організації проведення конкурсу та умов щодо голосування.

За три роки проведення конкурсу майже всі реалізовані проєкти стосувалися щодо покращення інфраструктури міста та доброустрою. Розбирались в чому причина що соціальні м'які проблеми Приморці майже не підтримують.

На зустрічі обговорювалось дуже багато аспектів щодо покращення в організації проведення такого заходу, а також прозвучала ідея щодо залучення додаткових інвестицій в цей проєкт. Не забули також про нову територію Вячеславку та Маринівку які нещодавно тільки приєдналися до громади. Мешканці цих сіл вже мають серйозні наміри брати участь у конкурсі. Також багато було почуто пропозицій щодо залучення до проєкту молоді. Проведення заходів щодо активного залучення в цей процес.

В підсумку представниками Ради Європи було підписано меморандум про взаєморозуміння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рада Європи в Приморську #Приморська ОТГ #Олна Божкова #громадський бюджет в Приморську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...