• Главная
  • Приморський ВІА "Крила" стали переможцями
17:00, 10 февраля 2020 г.

Приморський ВІА "Крила" стали переможцями

Приморський ВІА "Крила"  стали переможцями

1 лютого, в Запоріжжі, комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради  проводив  фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музична веселка».

Завдяки, цій події, талановита учнівська молодь Запорізького краю, отримала можливість познайомитися між собою, а також з музичними та творчими колективами Запорізької області, почути та побачити своїми очима їх напрацювання та досягнення  в музичному мистецтві.

Фестиваль проводився для пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, збереження культурної спадщини в Україні, громадянського і патріотичного виховання дітей,  подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва. Приморськ на фестивалі представляв вокально інструментальний колектив ЦЮ ДТ "Крила".

 Вокально-інструментальний ансамбль «Крила» Приморського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ігоря Михайловича Новікова у присутніх на фестивалі викликали особливе захоплення та шанування. ЇХ феєричне виконання композицій «Сонце» та «Smoke on the Water» не залишило нікого байдужими в залі. В підсумку обласного журі нашим талановитим хлопцям та дівчатам було надано диплом та переможний кубок за перше місце в конкурсі фестивалі.

Пишаємося нашою молоддю! 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#перемога у фестивалі Музична веселка #вокально-інструментальний колектив Крила #Приморський ЦЮДТ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...