• Головна
  • В Запорізькою ОДА відібрані проекти що будуть профінасовані ДФРР в 2020 р.
14:00, 11 лютого 2020 р.

В Запорізькою ОДА відібрані проекти що будуть профінасовані ДФРР в 2020 р.

В Запорізькою  ОДА відібрані проекти що будуть профінасовані ДФРР в 2020 р.

На тому тижні, в Запорізькій адміністрації, відбулось відбір проєктів що будуть профінансовані у 2020 році з Державного фонду регіонального розвитку.

Загальна сума, яку запропонував фонд по Запорізькій області складає 241,8 млн грн

На жаль, з затверджених до фінансування проєктів, від Приморської громади, або від Приморського району, не було. Всього на розгляд комісії було надано 169 проєктів, з них 108 було допущено до розгляду, а перемогу отримали 10 найкращий, а саме такі:

  • реконструкція площі Фестивальної у м. Запоріжжя;
  • будівництво нового корпусу блоку дистанційної променевої терапії Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру та корпусу-вставки № 3 Мелітопольського онкологічного диспансеру;
  • реконструкція та капітальний ремонт будівель навчальних закладів (НВК «Інтелект» у смт Кушугум Запорізького району, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело» у м. Запоріжжя, ДНЗ № 3 «Сонечко» в смт Приазовське);
  • реконструкція стадіонів у смт Комишуваха Оріхівського району,  ім. «Андрєєва» у с. Михайлівське Новомиколаївського району, фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка та спортивного майданчику гімназії № 8 у м. Запоріжжя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкти ДФРР по Запорізькій області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...