• Головна
  • Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Григорія Шеремета і Ірини Нейковської
10:00, 14 лютого 2020 р.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Григорія Шеремета і Ірини Нейковської

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Григорія Шеремета і Ірини Нейковської

Сьогодні, Свято закоханих, тому в цей день, на сайті Приморська 06137 всі новини будуть розказувати про щасливе кохання наших земляків.

Григорій Шеремета + Ірина Нейковська

В Ногайському коледжі за денною формою навчається близько 350 студентів. Це все молоді люди приблизно однакового віку зі спільними інтересами та схожими проблемами. Тому вони швидко знайомляться, знаходять спільну мову та заводятьдружні стосунки.

Але бувають випадки, коли серед такої кількості студентів можна не знати один одного, навіть, навчаючись на різних курсах однієї і тієї ж спеціальності, і познайомитися тільки через декілька років. Так було з нашими наступними героями – студентами спеціальності «Агрономія» Григорієм Шереметою та Іриною Нейковською. В 2006 році він вже навчався на четвертому курсі, а вона – на третьому, коли їх познайомила спільна подружка. Вони почали зустрічатися, але романтичні побачення скінчилися, коли Григорій закінчив коледж і повернувся в своє рідне село Листв’янка Розівського району Запорізької області. Цілий рік він сумував за Іриною, і чекав, поки вона закінчить навчання. А потім … одразу ж повіз знайомити зі своєю мамою. Ірина ніколи не забуде цієї своєї першої подорожі. Дивлячись у вікно автобуса, вона милувалася красою природи, безмежними зеленими полями, була в захваті від простору, назавжди закохалася в ці краї, які тепер вже і для неї стали рідними. Ось так і народилася їхня сім’я.

Григорій після закінчення коледжу працював агрономом на Розівській дослідницькій станції та в агрофірмі, потім зайнявся фермерством. Вже заочно, разом з Іриною, отримали вищу освіту в Таврійський державному агротехнологічному університеті.

З 2015 року Григорій захищає Україну, спочатку в зоні АТО, а зараз - за контрактною службою в морській піхоті Маріуполя.  Ірина виховує двох дітей – 12 – річного сина Іванка та 8-річну доньку Карину. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НОгайський коледж #Свято закоханих #щасливі подружні пари #Григорія Шеремета і Ірини Нейковської
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...