• Головна
  • Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Сергія Петрова та Олесі Кутюкової
09:00, 14 лютого 2020 р.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Сергія Петрова та Олесі Кутюкової

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Сергія Петрова та  Олесі Кутюкової

Сьогодні, Свято закоханих, тому в цей день, на сайті Приморська 06137 всі новини будуть розказувати про щасливе кохання наших земляків.

Сергій Петров + Олеся Кутюкова

Олеся в 1997 році закінчила школу і, що має хороші оцінки в атестаті, вступила до Ногайського коледжу (тоді НС ГТ) на спеціальність «Агрономія». Тоді вона і гадки не мала, що зовсім скоро зустріне хороброго, чуйного, турботливого хлопця, з яким їй судилося бути разом.

Сергій на той час вже був студентом, навчався на 4 курсі, теж на агронома. Зустріч сталася випадково і неочікувано. Олеся сиділа в читальній залі та розгублено вчила конспект з «Механізації» та намагалася запам'ятати «принцип роботи двигуна» (що, чесно кажучи, дівчатам не завжди вдавалося). А Сергій, випадково опинившись поруч, допоміг дівчині у вивченні матеріалу (нічого особливого, просто вчинив як вихований хлопець).

З того часу вони часто зустрічалися  поглядами в коридорах, але не наважувалися заговорити один з одним, та врешті-решт Сергій підійшов до Олесі та розпочав розмову. Вони часто гуляли вуличками міста, сміялися, по-дитячому раділи першому снігу, залюбки жбурляли один в одного сніжками. Олеся заворожено слухала, як Сергій грав їй на гітарі.

Спільних тем для спілкування у студентів однієї спеціальності було багато. Сергій і Олеся читали книги, займалися спортом, виборювали призові місця на змаганнях, брали активну участь у житті коледжу та гуртожитку.  Час пролинув дуже швидко, Сергій закінчив 4 курс і повернувся у Веселівський район.

Працював агрономом у рідному селі. Далі строкова служба в армії, нескінченне листування з Олесею, яка з нетерпінням чекала на повернення Сергія. У 2000 році вона закінчила навчання, Сергій повернувся і запропонував їй руку і серце. Ось так і народилася їхня сім'я. Вони впевнені, що по-іншому просто не могло і бути.

Деякий час обоє працювали у відділі Держгеокадастру Веселівського району, а потім Сергій зайнявся підприємництвом, пов'язаним зі здобутою освітою, а Олеся працює в сільській раді. Виховують двох чудових дітей, Владислава і Дар’ю. До речі, ця історія, можливо, ще і не закінчилася, бо син Олесі та Сергія вступив  на навчання теж до Ногайського коледжу... 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НОгайський коледж #Свято закоханих #щасливі подружні пари #Сергія Петрова та Олесі Кутюкової
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...