• Головна
  • Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Дениса Гоголь та Крістіни Лапаєвої
12:00, 14 лютого 2020 р.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Дениса Гоголь та Крістіни Лапаєвої

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Дениса Гоголь та Крістіни Лапаєвої

Сьогодні, Свято закоханих, тому в цей день, на сайті Приморська 06137 всі новини будуть розказувати про щасливе кохання наших земляків.

Денис Гоголь +Крістіна Лапаєва

Кохання приходить до кожного своїм шляхом, кожна пара має власну історію зустрічі, найяскравіших моментів. Кажуть, що всі щасливі схожі у своєму щасті, та, насправді, кожен щасливий по-своєму.

Ця романтична історія розпочалася ще в школі, в старших класах. Денис і Крістіна проводили багато часу за навчанням. Так виховували їх батьки: щоб досягнути чогось у житті, потрібно багато навчатися. Та й у школі завжди налаштовували на інтелектуальний розвиток. Щоб більше часу проводити разом, Денис і Крістіна,навіть, уроки робиливдвох. Денис старший на 3 роки, одразу після школи вирішив служити в армії. За цей час і Крістіна закінчила школу, почула, що в Ногайському коледжі відкрили нову спеціальність «Фінанси та кредит» і дуже захотіла там навчатися. Тому вдвох, щоб більше не розлучатися, вони вступили на навчання в одну групу і знову разом старанно вчили уроки, сиділи за однією партою і через два роки отримали дипломи з відзнакою. Звісно ж всі помітили щирі почуття, ніжні стосунки, тільки й було чути: «Яка гарна пара!»

Після закінчення коледжу Денис і Крістінапродовжили навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті та одружилися. Обоє стали гарними спеціалістами,люблять і пишаються своєю професією.Крістіна – головний бухгалтер страхової компанії «Оранта-Січ», Денис – головний державний податковий інспектор Приморської ДПІ. Декілька років тому Крістіна повернулася в рідний коледж, але тепер вже, як викладач-сумісник, щоб поділитися зі студентами не тільки теоретичними знаннями, а й практичними напрацюваннями зі свого власного досвіду. Вона викладала дисципліни «Страхові послуги», «Податкова система», «Бухгалтерський облік у комерційних банках». Дениса теж часто запрошують викладачі коледжу взяти участьу позааудиторних заходах з фінансових дисциплін.

Пріоритетами для їхньої сім’ї є подорожі та культурний розвиток, це додає романтизму та різноманіття в стосунках і почуттях. Формула щастя у кожного своя, для цієї родини вона в щирості та відвертості, вони багато часу проводять разом, завжди шукають компроміси та ось вже 16 років бережуть своє кохання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #Свято закоханих #щасливі подружні пари #Дениса Гоголь та Крістіни Лапаєвої
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...