• Головна
  • Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Павло Фатєєва та Сніжани Моргун
13:00, 14 лютого 2020 р.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Павло Фатєєва та Сніжани Моргун

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Павло Фатєєва  та Сніжани Моргун

Сьогодні, Свято закоханих, тому в цей день, на сайті Приморська 06137 всі новини будуть розказувати про щасливе кохання наших земляків.

Павло Фатєєв + Сніжана Моргун

Павло і Сніжана дружили ще зі школи. Спочатку вони не усвідомлювали того, що подобаються один одному.  Але коли зясувалося, що після 9 класу вони зібралися вступати в різні навчальні заклади та, навіть, в інші міста, стало очевидним, що цього допустити не можна. Дуже вже не хотілося розлучатися. Вони зрозуміли, що не зможуть жити один без одного!

Що ж тепер робити?  Ну звісно ж порадитися з рідними! Батько Павла сам колись навчався в Ногайському коледжі (тоді НС ГТ) на механіка, все життя працював за спеціальністю і не жалкував про це. Ось і порадив: хороший навчальний заклад, дає міцні знання, багато практики, та й море близько. Можна поєднувати навчання і відпочинок на курорті.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Павло Фатєєва  та Сніжани Моргун, фото-1

Ось так і приїхали Павло і Сніжана аж із Володарська Донецької області до Ногайського коледжу. Вступили на різні спеціальності, Павло вирішив стати механіком, як батько, а Сніжана – агрономом. Чотири цікаві роки в коледжі тільки укріпили їхнє кохання: разом навчалися, разом відпочивали, разом були дуже активними в громадському житті коледжу, разом отримали дипломи з відзнакою у 2015 році.   І одразу ж одружилися!

Продовжили навчання вже на заочному відділенні Таврійського державного агротехнологічного університету в групах, які займаються на базі Ногайського коледжу. Зараз закінчують магістратуру. Сніжана в декретній відпустці, виховує доньку Злату, яка народилася у 2017 році. А Павло працює інженером з ремонту сільськогосподарської техніки в компанії «HarvEast hollding». В його відповідальності 5 комбайнів, 7 імпортних та 15 вітчизняних тракторів, більш ніж 60 сільськогосподарських агрегатів, самохідні обприскувачі та інша техніка, яка обробляє більш ніж 20 тисяч гектарів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #Свято закоханих #щасливі подружні пари #Павло Фатєєв і Сніжана Моргун
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...