• Головна
  • Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Андрія Кособокова і Наталії Безух
14:00, 14 лютого 2020 р.

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Андрія Кособокова і Наталії Безух

Ногайський коледж з'єднує серця, історія кохання Андрія Кособокова і Наталії Безух

Сьогодні, Свято закоханих, тому в цей день, на сайті Приморська 06137 всі новини будуть розказувати про щасливе кохання наших земляків.

Андрій Кособоков + Наталія Безух

Ця історія про те, що доля ходить поруч, і можна, навіть, не здогадуватися про це.

У 2010 році 16-річна дівчина Наталя із маленького села Федорівка Приазовського району вступила до Ногайського коледжу навчатися на землевпорядника. Відмінниця, брала участь у заходах коледжу, їздила на олімпіади та конференції.

Була головою ради самоврядування відділення. Неодноразово перемагала на обласному етапі фестивалю естрадної творчості «Софіївські зорі» урозмовному жанрі, виступала і на сцені коледжу.Здавалося б, таку дівчину не помітити не можливо! Але так сталося, що студент старшого курсу Андрій Кособоков не розгледів одразу свою долю.

Можливо, вони не раз проходили один біля одного на перервах по коридору, але не були знайомі та не здогадувалися, що їм судилося бути разом.

Андрій у 2011 році отримав диплом фінансиста і вступив до ТДАТУ вже на заочну форму навчання. Потім армія і зона АТО. Прийшлося не солодко, але, слава Богу, повернувся додому, в місто Приморськ, живий і здоровий. Наталія, на той час, вже закінчила коледж і продовжила здобувати вищу освіту в КПУ в м. Запоріжжі.

І ось, у лютому 2015 року, спілкуючись зі спільним другом Сергієм, Андрій і Наталя нарешті познайомилися! Спочатку телефонні розмови, потім листування в соцмережах і у вересні вже весілля. А у 2016 році у них народилася чарівна принцеса – теж Наталочка. Вони щаслива і дружня родина. А Наталія повернулася до Ногайського коледжу, але вже як викладач землевпорядних дисциплін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #Свято закоханих #щасливі подружні пари #Андрія Кособокова і Наталії Безух
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...