• Главная
  • В Приморську пройшов мітинг «Афганістан – без права забуття»
17:00, 17 февраля 2020 г.

В Приморську пройшов мітинг «Афганістан – без права забуття»

В Приморську пройшов мітинг «Афганістан – без права забуття»
14 лютого в центральному сквері міста Приморськ, біля пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям», пройшов мітинг «Афганістан – без права забуття», присвячений 31-й річниці виводу військ колишнього СРСР з Афганістану.
В Приморську пройшов мітинг «Афганістан – без права забуття», фото-1
На заході були присутні ветерани афганської війни, військовослужбовці, мешканці міста, учнівська та студентська молодь. Ведучі мітингу нагадали про пекло афганської війни, про воїнів-приморців, про участь афганців в ООС на сході України. Саме на передовій зараз і наші три воїни-афганці: Андрій Махотка, Степан Шпачинський, Віктор Плотніков і учасник бойових дій на території Югославії Сергій Мінько. На мітингу виступили: голова районної ради ветеранів Афганістану – Володимир Трояновський, заступник голови Приморської райдержадміністрації – Ганна Саламатіна.
Учні українсько-болгарського ліцею тримали в руках фото чотирьох загиблих воїнів-земляків: Олександра Дудніченка, Олександра Данилова, Володимира Клімова, Віктора Матвієнка. Усі присутні вшанували пам'ять загиблих і 23-х померлих воїнів-афганців, вже після афганських років хвилиною мовчання. Завершили мітинг врученням квітів ветеранам-афганцям, та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям».
Туга і скорбота за загиблими, які вже не повернуться ніколи, шана та повага до тих хто пройшов, вижив у тій війні. Для нинішніх і прийдешніх поколінь воїни-інтернаціоналісти завжди будуть яскравим взірцем мужності, героїзму, обов’язку і честі, самовідданості та здатності на подвиг.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мітинг в Приморську #Афганці в Приморську #загиблі приморські афганці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...