![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
08:00, 20 лютого 2020 р.
В Приморській міській школі №2 вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні
![В Приморській міській школі №2 вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні В Приморській міській школі №2 вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні 20 лютого особлива дата - День Героїв Небесної Сотні.
В цей день у всіх школах Приморського району будуть проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року.
Вчителі Приморської другої міської школи вже підготували та провели виховну годину для учнів 10- 11 класів. Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Класні керівники та вчитель Захисту Вітчизни Гадючко О.О. підготовили серію розповідей про події 2014 року.
Також було організовано перегляд роликів, в яких розказувалося про події 2014 року на Майдані, адже ці події назавжди закарбуються в нашій пам'яті. Наприкінці заходу учениці 11 класу прочитали вірш "Лист солдату", який був написаний вчителем української мови Скрипченко О.І.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...