• Головна
  • Як захистити себе від інтернет- шахраїв, порада в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова
15:00, 19 лютого 2020 р.

Як захистити себе від інтернет- шахраїв, порада в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова

Як захистити себе від інтернет- шахраїв, порада в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова

За даними в.о. начальника Приморського відділу  поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області Олега Проданова, в наш час все активніше  шахраї використовують схему "Крадіжка коштів з банківського рахунку за допомогою блокування сім-карти".

Як це робиться:  Шахрай, використовуючи якійсь привід, вивідує у жертви номери телефонів, куди жертва дзвонить найчастіше, коли останній раз поповнювали рахунок, та який баланс грошей на залишку.Для цього є безліч схем, пропонують щось задарма купити або задорого продати, зробити добровільний внесок до якогось благодійного фонду, ще працює схема, коли на ваш мобільний рахунок перерахували велику суму коштів, буцім-то якась контора помилилась, та інше. 

Потім, отримавши необхідну інформацію, шахраї звертаються до мобільного оператора, що вони загубили телефон та сімку, де вказують номер телефона потенційної жертви. Оператор отримує потрібну для блокування номеру інформацію, блокуючи сімку хазяїна-жертви, відтворюючи її шахраю.

Отримавши сімку жертви, шахраї можуть за прорахованими схемами отримати доступ до банківських рахунків жертви, зняти всі гроші, а також взяти на неї велику кількість кредитів. 

Щоб не попасти у таку халепу, в.о. начальника Приморського відділу Поліції Олег Проданов, на своєму особистому прикладі, рекомендує мешканцям Приморського району звернутися в мобільний салон вашого оператора, щоб прив'язати свій номер телефона до даних вашого паспорту. 

В цьому випадку шахраям буде важко заблокувати вашу сім карту. 

Ми звернулися до єдиного мобільного салону "Vodafone" у Приморську. Люб'язний експерт салону Леонід підтвердив, що всі бажаючи маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код можуть скористатися безкоштовно цією нагодою, щоб убезпечити себе від шахраїв.

Як захистити себе від інтернет- шахраїв, порада в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова , фото-1

Не знаю як Ви, а наші журналісти сайту 06137 вже пішли реєструватися.

Як захистити себе від інтернет- шахраїв, порада в.о. начальника Приморського ВП Олега Проданова , фото-2

На жаль, ті хто користується зв'язком "КИЇВСТАР", для того, щоб зробити заборону на перевипуск сім карти повинні їхати до м.Бердянськ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блокування сім карти #привязати номер телефону до паспорту #захист від інтернет шахраїв #інтернет-шахраї з сімками
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...