• Головна
  • Вітаємо видатну жінку Приморського району
15:30, 20 лютого 2020 р.

Вітаємо видатну жінку Приморського району

Вітаємо видатну жінку Приморського району

25 лютого свій ювілейний день народження буде святкувати одна з найвідоміших жінок Приморського району – Саламатіна Оксана Олександрівна Вона народилась в 1935 році в селі Миколаївка Бердянського району.

В 1955 році закінчила Миколаївську середню школу та вступила до Дніпропетровського сільськогосподарського інституту. Після закінчення інституту, з дипломом інженера-механіка була направлена на роботу в Тернопільську область в Мельнице-Подільську МТС, де працювала інженером-контролером.

Пізніше переїхала в місто Бердянськ та почала працювати на Первомайському заводі інженером-конструктором. Але кабінетна робота не дуже подобалася молодому фахівцеві. Їй хотілося живої справи безпосередньо в сільському господарстві.

Оксана Олександрівна звертається до партійних органів зі своїм проханням, де отримала розуміння та підтримку. У 1964 році за направленням Бердянського райкому партії молодий інженер відправляється працювати завідувач майстерень Зеленівського відділення «Сільгосптехніка».

Через два роки, в жовтні 1966 її призначають директором цього колективу. Оксані Олександрівні довелося докласти багато сил і старань, щоб продукція, що виходить з майстерень підприємства, служила довго і бездоганно, а марка «ЗЕЛЕНІВСЬКИЙ РТП» стала гарантом якості для все нових і нових клієнтів. Ремонтувати тут кукурудзозбиральну та кормороздаткову техніку вважали за честь механізатори не тільки Запорізької області, а й Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Криму.

Завдяки високому професійному рівню колективу і перш за все керівника, підприємство розширювало виробничі потужності, кількість робочих місць довело до 150 при фінансових доходах, що перевищують мільйонну цифру в карбованцях. Весь трудовий шлях Саламатіної Оксани Олександрівни – це шлях людини, яка поєднала в собі високий професіоналізм керівника з людяністю і комунікабельністю, весь життєвий шлях якої – шлях чесної та справедливої людини, що завжди займає активну і принципову життєву позицію.

Оксана Олександрівна неодноразова обиралась депутатом Приморської районної ради. Після виходу на заслужений відпочинок Оксана Олександрівна багато років була заступником голови первинної ветеранської організації. І зараз вона являється членом ради ветеранської організації села Зеленівка. Ветеранська організація села Зеленівки є однією з кращих в районі.

Оксані Олександрівні присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України». Вона нагороджена орденами «Знак Пошани» та «Трудового Червоного Прапора». Гордо носить звання «Почесний громадянин Приморського району». Неодноразово нагороджувалася грамотами Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації, Приморської районної ради та Приморської районної державної адміністрації.

Шановна Оксано Олександрівна! Приморська районна рада, рада районної організації ветеранів України та рада старійшин щиро вітають Вас з днем народження. Прийміть в такий чудовий ювілей наші сонячні вітання і побажання натхнення жити, наповнюючи своє серце найкращими емоціями! Нехай ваші близькі оточують Вас теплом, любов’ю і турботою. Нехай енергія, оптимізм і гарний настрій не покидає Вас!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#видатна жінка Приморського району #Оксана Олександрівна Саламатіна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...