• Главная
  • В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців
08:00, 22 февраля 2020 г.

В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців

В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців

Приморська районна філія ЗО ЦЗ продовжує активно проводити комплексні інформаційно-роз’яснювальні заходи та тісно співпрацювати з роботодавцями, щодо вирішення кадрових потреб. Одним із засобів вирішення якісного укомплектування поданих вакансій є проведення семінарів за участі представників - роботодавців.


21 лютого 2020 року був проведений семінар «Із загальних питань зайнятості» за участі представника Державної прикордонної служби України відділення з добору в Запорізькій області ОР ЦК (м.Херсон) Костинич Артема Валерійовича. Він презентував актуальні на сьогодні вакансії, надав інформацію про грошове забезпечення, соціальний захист, якісне медичне обслуговування, вимоги до кандидатів при оформленні документів, а також можливість кар’єрного росту.


Зустріч проходила у формі жвавого діалогу, учасники заходу цікавились необхідними знаннями та навичками, що потрібні для проходження служби, дізнавались про додаткові пільги. В результаті проведення заходу двоє осіб зацікавились проходженням служби та домовились про індивідуальну співбесіду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Приморський РЦЗ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...