• Головна
  • В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців
08:00, 22 лютого 2020 р.

В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців

В Приморському центрі зайнятості пройшов семінар з представниками від роботодавців

Приморська районна філія ЗО ЦЗ продовжує активно проводити комплексні інформаційно-роз’яснювальні заходи та тісно співпрацювати з роботодавцями, щодо вирішення кадрових потреб. Одним із засобів вирішення якісного укомплектування поданих вакансій є проведення семінарів за участі представників - роботодавців.


21 лютого 2020 року був проведений семінар «Із загальних питань зайнятості» за участі представника Державної прикордонної служби України відділення з добору в Запорізькій області ОР ЦК (м.Херсон) Костинич Артема Валерійовича. Він презентував актуальні на сьогодні вакансії, надав інформацію про грошове забезпечення, соціальний захист, якісне медичне обслуговування, вимоги до кандидатів при оформленні документів, а також можливість кар’єрного росту.


Зустріч проходила у формі жвавого діалогу, учасники заходу цікавились необхідними знаннями та навичками, що потрібні для проходження служби, дізнавались про додаткові пільги. В результаті проведення заходу двоє осіб зацікавились проходженням служби та домовились про індивідуальну співбесіду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморський РЦЗ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...