• Головна
  • Приморські активісти пропонують признати Володимира Корнієнко почесним громадянином міста
14:00, 24 лютого 2020 р.

Приморські активісти пропонують признати Володимира Корнієнко почесним громадянином міста

Приморські активісти пропонують признати Володимира  Корнієнко почесним громадянином міста

Активісти Приморська озвучили пропозицію признати Володимира Олексійовича Корнієнко почесним громадянином міста.

Приморські активісти пропонують признати Володимира  Корнієнко почесним громадянином міста , фото-1

Редакція сайту 06137 публікує копію подання, для  ознайомлення громадськістю нашого міста з цією ініціативою, а  також для можливості дізнатися думки та пропозиції громадян:

ПОДАННЯ НА ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА Приморськ

1.Прізвище, ім’я, по батькові :     Корнієнко Володимир Олексійович

2.Число, місяць, рік  і місце народження :  18 березня 1935 року, м.Запоріжжя

3.Стать:    чоловіча

4.Національність :    українець

5.Освіта   вища, Запорізьке державне музичне училище, 1964, «Хормейстер», диригент хору, вчитель співів загальноосвітньої школи, викладач сольфеджіо;  Донецький музично-педагогічний інститут, 1971, «Музикознавство», музикознавець, викладач музично-історичних та музично-теоретичних дисциплін.

6.Які має державні нагороди України:     медаль ветерана праці

7.Загальний стаж роботи   55 років

8.Характеристика з зазначенням конкретних особливих заслуг особи

         Корнієнко Володимир Олексійович трудову діяльність розпочав у 1958 році робітником тресту «Запоріжалюмінбуд». У 1960 році вступив на навчання до Запорізького державного музичного училища, яке закінчив у 1964 році. З 1961 року працював вчителем співів Запорізької школи №69. У 1964 році переїздить до м. Приморськ Запорізької області де відкрив Приморську (Ногайську) дитячу музичну школу. На посаді директора школи Корнієнко В.О. пропрацював понад 22 роки. З 1991 по 2011 роки він продовжив працювати викладачем теоретичних дисциплін. Протягом всього періоду роботи на посаді директора школи Володимир Олексійович приділяв увагу підвищенню професійного рівня педагогічного складу та підготовки молодих фахівців.

Педагогічний колектив закладу налічував 20 працівників, з них 25 відсотків – це молодь віком до 30 років. Слід відзначити, що,  Корнієнко В.О.  вдалося підготувати молодь та створити колектив однодумців, пріоритетом діяльності яких стало розв'язання професійних задач, спрямованих на всебічний розвиток особистості дитини та розкриття її таланту. За період його керівництва Приморська дитяча музична школа в сімдесятих -  вісімдесятих роках була однією з кращих районних шкіл Запорізької області. Її вихованці неодноразово ставали лауреатами та переможцями обласних і регіональних конкурсів та фестивалів. Серед випускників Приморської музичної школи є заслужений працівник культури України, солісти, керівники, викладачі музичних колективів і закладів що працюють в  м. Києві та інших містах України. Сьогодні 53 відсотки педагогів музичної школи – це її вихованці. Сформований Корнієнком В.О. кадровий склад дозволяв базуватися в педагогічній діяльності на досвід кращих працівників та втілювати новітні педагогічні напрацювання, що сприяло гідному представленню музичного закладу у районних та обласних заходах.

         Корнієнко В.О. був активним учасником громадського життя міста, району та області. Багато зусиль він докладав до пропаганди музичного мистецтва: у різні роки керував гуртками художньої самодіяльності закладів та підприємств району: Приморської райсільгосптехніки (1964 рік), Приморського рай споживтовариства (1966 рік), хором педагогічних працівників району (1973 рік); вів Університет музичної культури в гуртожитку Ногайське радгоспу – технікуму (1970 рік).

            Володимир Олексійович має понад 500 публікацій у місцевих і обласних виданнях з проблем естетичного виховання, музичного та культурного життя, історії, краєзнавства, екології, патріотичного виховання, суспільно-політичної публіцистики, утвердження засад незалежної України, національної ідеї, дружби між народами. Опублікував дві збірки поезій "На стику вітрів" (1999 рік), «Рідні береги» (2006 рік). У 2010 році видав авторську збірку патріотичних пісень «Завітайте у Приморськ». Корнієнко В.О. створив Гімн м.Приморськ, Гімн Бердянського державного педагогічного університету, музичну емблему Бердянського загону прикордонників – марш «Азовські прикордонники» та «Портовики Бердянська», популярну пісню «Слов’яни». Корнієнко В.О. є одним з авторів видання про мешканців Приморського району – учасників Великої Вітчизняної війни «Пам'ять вогняних років», яка видана у 2005 році. У цій збірці ним підготовлено 14 матеріалів з поезіями та нарисами про видатних людей району. Його поетичні та музичні твори опубліковані в альманахах «Дніпровські пороги» (м.Запоріжжя, 2011 рік). «Пори року» (м.Запоріжжя, 2013 рік), «Музичний калейдоскоп» (2010 рік), антології «На крилах натхнення» (м.Бердянськ, 2013 рік).

       Твори Корнієнка В.О. вивчаються у школах району та використовуються під час написання МАНівських робіт учнями Приморського регіонального українсько-болгарського багатопрофільного ліцею та Приморської ЗОШ №2, в краєзнавчій та методичній літературі, туристичних та краєзнавчих виданнях: Солдатова Л. «Ногайським степи – спадщина тисячоліть», 2004 рік; Н.Хлівна, С.Рязанцева інформаційний довідник «Приморськ», 2010 рік; «Енциклопедія м. Бердянська», 2013 рік містить інформацію про творчість та публічну діяльність автора і громадського діяча Корнієнка В.О. (стр.727).

           Володимир Олексійович неодноразово нагороджувався відзнаками органів державної влади та місцевого самоврядування районного та обласного рівня (1970-2014 роки), також відзначений Почесною грамотою Асоціації болгар України та Приморської районної громади болгар за зміцнення дружби між народами (2004 рік), дипломом лауреата Запорізького обласного фестивалю «Мамині джерела» в номінації «Кращі пісні та кращі поезії» (2006 рік), Почесною грамотою Бердянського державного педагогічного університету за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва (2008 рік), Почесною грамотою Відокремленого структурного підрозділу «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнічного університету» (2009 рік), Відзнакою Приморської ради Запорізької області – нагрудним знаком «За розвиток Приморського району» (2010 рік), медаллю Республіканського товариства «Просвіта» ім..Т.Шевченка «Будівничий України» (2010 рік), Почесною грамотою Державної прикордонної служби України як дипломат Республіканського конкурсу «Смарагдова ліра» (2010 рік).

Кандидатура Корнієнка Володимира Олексійовича рекомендована

для до присвоєння почесного звання

«Почесний громадянин Приморської міської об'єднаної територіальної громади»

Приморські активісти пропонують признати Володимира  Корнієнко почесним громадянином міста , фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Олексійович Корнієнко #почесний громадянинин міста Приморськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...