• Головна
  • Приморські вчителі та бібіліотекарі готові до змін
17:00, 26 лютого 2020 р.

Приморські вчителі та бібіліотекарі готові до змін

Приморські вчителі та бібіліотекарі готові до змін

Концепція Нової української школи визначає нові ролі бібліотеки як складової сучасного освітнього простору. Це у свою чергу вимагає розвитку професійних компетентностей шкільних бібліотекарів та оновлення підходів до діяльності шкільної бібліотеки.

На семінарі шкільних бібліотекарів, який відбувся 21.02.2020 на базі КЗ «ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів м. Приморськ» Приморської міської ради, були розглянуті питання з теми «Сучасна шкільна бібліотека в умовах Нової української школи».

Бібліотекарі продемонстрували професійні вміння та навички інноваційної роботи з дітьми. Куріцина Т.А., голова предметної методичної комісії бібліотечної системи, розповіла про сучасні підходи до наочної популяризації фонду в умовах Нової української школи. Своїм досвідом використання нових інформаційних технологій у виставковій роботі поділилася Хачатурян Е.С., бібліотекар КЗ «СЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська». Бібліотекарі шкіл Приморської ОТГ та Новоолексіївської ОТГ розповіли про плідну співпрацю з учителями та класними керівниками. Цікавим був виступ бібліотекаря КЗ «Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Мітєвої О.В., яка поділилася досвідом організації буккросингу у своїй школі.

У комп'ютерному класі Куріцина Т.А. провела міні-практикум по створенню блогу, ознайомила з програмами, які використовують для створення віртуальних виставок. Бібліотекарі вчилися працювати в LearningApps.org - онлайн сервісі, який дозволяє створювати інтерактивні вправи.

Одне із найбільш хвилюючих питань, яке підійматися шкільними бібліотекарями на семінарі, - ресурсне забезпечення шкільних бібліотек відповідно до потреб учнів, учителів та батьків.

Головний меседж зустрічі шкільних бібліотекарів на семінарі: «Ми – готові до змін!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сучасні бібліотеки #семінар вчителів та бібілотекарів Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...