• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Воронкова Ольга Федорівна
14:15, 27 лютого 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Воронкова Ольга Федорівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Воронкова Ольга Федорівна

Напередодні весняних свят, які асоціюються з прекрасними жінками, хочеться згадати жінок викладачів-ветеранів педагогічної праці Ногайського коледжу. За свій освітянський шлях вони виховали тисячі успішних студентів. День за днем, заняття за заняттям багато років формували професійні навички та вміння майбутніх фахівців, дбали про їх світогляд, культурний розвиток та моральні якості.

Воронкова Ольга Федорівна народилася і здобула освіту у Ворошиловградському сільськогосподарському інституті (тепер м.Луганськ) в 1976 році, отримавши спеціальність економіста з бухгалтерського обліку. Ольга Федорівна – викладач за покликанням, саме тому першим місцем її роботи став Слов’яно-Сербський сільськогосподарський технікум, там вона працювала викладачем економічних дисциплін. Одразу ж вступила на педагогічний факультет Української сільськогосподарської академії, де і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, Анатолієм Михайловичем. І вже як сімейна пара, вони приїхали працювати до Ногайського коледжу (тоді радгосп-технікум).

Понад 35 років свого життя віддала педагогічній діяльності Ольга Федорівна, випустила не одне покоління студентів. Творча, ініціативната наполеглива, вдало використовувала у своїй роботі інноваційні технології, найсучасніші методики, спрямовані на розвиток особистості та інтелекту студентів. Цілеспрямовано і професійно формувала уміння і навички практичної роботи, пов’язаною з майбутньою професією. Бесіди, консультації, додаткові заняття проводила в атмосфері доброзичливості та невимушеності. Інтелект і порядність мали позитивний вплив на кожного її вихованця.

Ольга Федорівна успішно поєднувала навчальну та виховну роботу, випустила 6 груп, провела багато виховних заходів, концертів. Сама виступала на сцені та зачаровувала всіх своїм солов’їним співом. Особливо душевно в її виконанні звучали романси.

Виховала двох доньок: Тетяну і Віру, які навчалися також в Ногайському коледжі.

Колеги передають вітання Вам, Ольго Федорівно з нагоди Дня народження 7 березня і бажають завжди мати міцне здоров’я і родинне тепло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...