• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Гешева Ольга Семенівна
13:00, 28 лютого 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Гешева Ольга Семенівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Гешева Ольга Семенівна

До свята  8-го березня продовжуємо публікацію  про славних педагогів-жінок Ногайського коледжу

Гешева Ольга Семенівна в 1960 році після закінчення історико – філологічного факультету Донецького університету була направлена на роботу в Преславську середню школу. В 1966 році її призначають на посаду завуча, а потім директора Ногайської середньої школи робітничої молоді. Згодом переведена на посаду інспектора райвно

В 1972 році прийнята на роботу викладачем Ногайського радгоспу – технікуму, в якому працювала 21 рік до виходу на пенсію. Викладала історію. Була головою циклової комісії суспільно – економічних дисциплін. Як класний керівник, випустила чотири групи агрономів і зоотехніків. Під її керівництвом був створений історичний музейтехнікуму, працював гурток «Юний історик».

Його учасники провели велику пошукову роботу по вивченню історії нашого краю, особливо періоду Великої вітчизняної війни; участі добровольців Комсомольської штурмової бригади, наших земляків 18-22 років, які з першогоі до останнього дня війни пройшли з боями фронтовими дорогами. В честь 40-річного ювілею бригади 10 червня 1983 року на базі Ногайського технікуму відбулася зустріч ветеранів Комсомольської штурмової бригади, на яку приїхали близько сотні людей з різних куточків країни.

Ольга Семенівна не тільки гарний педагог, але й світла, талановита людина, яка поєднує в собі мудрість і молодість душі, величезну енергію, доброту і ніжність. 2 березня в Ольги Семенівни День народження, тож хочеться її привітати та побажати, щоб кожен день приносив тільки радість, у всіх справах супроводжував успіх, здоров’я було міцним, як сталь, рідні та близькі дарували тепло і турботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...