• Головна
  • Приморським УСЗН проводилась профілактика правопорушень серед неповнолітніх
17:00, 28 лютого 2020 р.

Приморським УСЗН проводилась профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Приморським УСЗН проводилась профілактика правопорушень серед неповнолітніх

Усім відомий вислів: «Діти – наше майбутнє». Проте, на жаль, сьогодні надзвичайно гострою є проблема зростання злочинності серед осіб підліткового віку, адже кожний п’ятнадцятий злочин в Україні – справа рук неповнолітніх. Неблагополучне побутове оточення, важке матеріальне становище сімей, неконтрольованість з боку дорослих – усе це сприяє активізації кримінальної ситуації.


Знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості зобов’язує добре поводитись та утримує від порушень правил поведінки. Саме тому, 25 лютого 2020 року, відділом по роботі сім’ї, дітей та молоді УСЗН Приморської міської ради було проведено захід з даної тематики для учнів 6-7 класів Преславської загальноосвітньої школи Приморської ОТГ.


Підлітки були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми, наслідків, до яких вони можуть призвести та яка настає відповідальність згідно з законодавством України. Для більш доступного розуміння дітьми відповідальності за заподіяні правопорушення проведено гру «Запитання-відповідь» у формі тестів, переглянуто відеоролик запобігати ситуаціям, які можуть привести до скоєння злочину, проведено анонімне анкетування щодо особистого розуміння кожного відповідальності за скоєний злочин. У завершенні заходу учні склали пам’ятку «Як не допустити правопорушення» та розмістили її на інформаційному стенді школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УСЗН #профілактика прапорушень
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...