• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Олійник Антоніна Семенівна
08:00, 29 лютого 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Олійник Антоніна Семенівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Олійник Антоніна Семенівна

До свята  8-го березня продовжуємо публікацію  про славних педагогів-жінок Ногайського коледжу

ОлійникАнтонінаСеменівнапісля закінчення факультетувиноградарствай плодоовочівництваОдеськогосільськогосподарського інституту працювалаагрономом з плодоовочівництва в селі Банівка Приморського району. Отримавши 7-річний практичний досвід, продовжила навчання на педагогічному факультеті Української сільськогосподарської академії в місті Києві.

У Ногайському коледжі, якому АнтонінаСеменівнавіддала понад 30 років, викладалаосновніагрономічнідисципліни: рослинництво, кормовиробництво, плодоовочівництвоВонавміланавітьскладнутему пояснититак, щостуденти слухали її, зачаївшиподих, не помічаючи часу. Це викладач,закоханау свою професію, талановитийпедагог, вона невимушено, цікаво,звисокимпрофесіоналізмом передавала своїзнаннястудентам. Також її згадують як чарівну жінку з витонченимиманерамита бездоганним смаком.

АнтонінаСеменівназавжди з радістю надавала допомогумолодим викладачам, ділиласьродзинкамипедагогічної майстерності. Знаходитися поряд з нею молоді булодужецікаво, затишно та комфортно.

АнтонінаСеменівнавипустила 6 групагрономів та організаторів-технологів. Її вихованці завжди брали з неї приклад, намагалися стати такими ж творчими, тактовними,розсудливими,професіоналами своєї справи.На всежиття запам’яталисястудентам театралізовані позааудиторні заходи з дисциплін, нестандартнізаняття-симпозіуми,аукціони таподорожі. АнтонінаСеменівнабула беззміннимрежисером вечорів «Відпочиваємовсією родиною», якіпроводилися в коледжі та в Приморському районному будинку культури. Ця чарівна, скромнажінка-педагог має чудові захоплення: займаєтьсяландшафтним дизайном, вирощує квіти, а у вільний час перечитує твори українських письменників та поетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...