• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Слінкіна Галина Вікторівна
08:00, 3 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Слінкіна Галина Вікторівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Слінкіна Галина Вікторівна

До свята  8-го березня продовжуємо публікацію  про славних педагогів-жінок Ногайського коледжу

Слінкіна Галина Вікторівна народилася на Донеччині, закінчила школу з золотою медаллю та вступила до Московської сільськогосподарської академії імені Тімірязєва. Там і познайомилася з майбутнім чоловіком – Слінкіним Михайлом Григоровичем.

Отримавши спеціальність агронома-агрохіміка, працювала в агрохімічній лабораторії у місті Немідово, а потім, разом з чоловіком, у радгоспі «Тепличний», у місті Донецьку. Чоловік мав інженерну освіту та звання офіцера запасу, його призвали до армії та на два роки родина переїхала до Далекого Сходу.

Там Галина Вікторівна працювала на станції юннатів з учнями, а заступник командира автороти Михайло Григорович займався підготовкою молодих солдат-водіїв. Обидва працювали з молоддю, тому і виникло бажання отримати другу освіту – педагогічну у Київській сільськогосподарській академії.

За направленням молоді фахівці у 1974 році приїхали до Ногайського радгоспу-технікуму, де пропрацювали 41 рік. Викладаючи агрономічні дисципліни, Галина Вікторівна використовувала досягнення і новітні розробки вчених, передовий досвід кращих господарств, місцевий матеріал, підтримувала зв’язки з агрономами та колегами з інших навчальних закладів, рецензувала підручники, організовувала і закладала навчально-дослідне поле, брала участь в організації виставок, самодіяльних виступах студентів, святах.

Випустила декілька груп. Вміла об’єднувати та згуртовувати студентів, проводити з ними цікаві заходи. Багато з них і досі працюють у сільському господарстві та підтримують тісний зв'язок один з одним та з класним керівником.

Двоє синів Галини Вікторівни, Сергій та В’ячеслав навчалися втехнікумі, а Сергій Михайлович і зараз продовжує сімейну династію викладачів на посаді заступника директора з навчальної роботи Ногайського коледжу. Бажаємо Вам, Галино Вікторівно, здоров’я в тілі, спокою в душі, радості в очах, любові в серці та красивих квітів у руках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...