• Главная
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Ісаєнко Ніна Іванівна
08:00, 4 марта 2020 г.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Ісаєнко Ніна Іванівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу-  Ісаєнко Ніна Іванівна

До свята  8-го березня продовжуємо публікацію  про славних педагогів-жінок Ногайського коледжу.

Ісаєнко Ніна Іванівна отримала агрономічну освіту аж в Іркутському сільськогосподарському інституті в 1965 році, але доля привела її до Приморська. Вона працювала старшим агрономом районної станції захисту рослин до 1973 року, а потім її запросили викладачем до Ногайського коледжу (тоді радгосп-технікум). У 1975 році закінчила педагогічний факультет Української сільськогосподарської академії в місті Київ.

Ніна Іванівна дуже цікаво викладала студентам навчальний матеріал, як агроном-практик мала глибокі знання, що значно перевищували обсяги програми, завжди підтримувала зв'язок з виробництвом, дбаючи про актуальність та попит випускників. Була керівником гуртка «Захист рослин». Колекції метеликів та комах-шкідників, зібрані гуртківцями, щороку вражали організаторів виставки навчально-методичного центру «Агроосвіта».

Ніна Іванівна випустила 7 груп, дбала про кожного свого студента, як про власну дитину. Завжди ділилася досвідом з молодими колегами, проводила різноманітні позааудиторні заходи, залюбки оформляла виставки овочів і фруктів. Цікавилася екзотичними та лікарськими рослинами, вирощувала їх, а потім готувала запашні цілющі чаї та гостинно пригощала ними колег. Ніно Іванівно! Нехай у Вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, співають птахи, а днібудуть світлими та безхмарними.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...