• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Фадєєва Лариса Миколаївна
08:00, 7 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Фадєєва Лариса Миколаївна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Фадєєва Лариса Миколаївна

До свята  8-го березня продовжуємо публікацію  про славних педагогів-жінок Ногайського коледжу.

Фадєєва Лариса Миколаївна народилася в м. Приморську, в школі навчалася на відмінно, завжди була активною в різноманітних заходах, охоче випускала стіннівки. Після закінчення школи поїхала навчатися до Полтавського інженерно-будівельного інституту, який закінчила у 1973 році, здобувши спеціальність інженера-будівельника.

Після закінчення інституту, за направленням поїхала працювати викладачем у будівельний технікум м. Немирів Вінницької області, де викладала дисципліни креслення, геодезія та геодезичні практики. П'ятнадцять років сплинули дуже швидко, але з сімейних обставин, Лариса Миколаївна, разом з дітьми, була змушена повернутися до Приморська.

У 1992 році в країні проводили розпаювання колгоспів і радгоспів, був дефіцит спеціалістів – землевпорядників. Для створення відділення в Ногайському радгоспі-технікумі (зараз коледж) не було ніякої бази, ніякої літератури, проте був ентузіазм, рішучість, віра в майбутнє. Лариса Миколаївна разом з адміністрацією (Папу В.В., Кузнєцовим В.А., Сметанко О.С.) почала займатися забезпеченням навчальної бази землевпорядників, багато їздила по різних містах України (Київ, Вінниця, Харків, Слов’яно-Сербськ, Полтава, Запоріжжя) і привозила геодезичні прилади, підручники, таблиці, довідникову літературу для студентів землевпорядників. І вже з вересня 1993 року технікум почав здійснювати підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Землевпорядкування».

16 років вона виховувала студентів Ногайського коледжу своєю переконливістю, простотою спілкування, але головне – відношенням до справи. Її відрізняє велика працелюбність, сумлінність, порядність та чесність.

Через декілька днів, 12 березня, Лариса Миколаївна, буде відзначати свій ювілей, тому, користуючись нагодою, дозвольте Вас, шановна Ларисо Миколаївно, привітати зі святом. Нехай всі Ваші близькі будуть здорові та щасливі, нехай мир, благополуччя і достаток живуть у Вашій оселі!

Шановні жінки, чиє життя пов’язане з Ногайським коледжем! Вітаємо Вас з наступаючим святом весни. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та родинного затишку. Нехай Вас зігріває турбота рідних, а очі завжди світяться від щастя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...