• Головна
  • Новий голова Приморської РГА Артем Попов звітував про роботу адміністрації в 2019 році
16:15, 29 лютого 2020 р.

Новий голова Приморської РГА Артем Попов звітував про роботу адміністрації в 2019 році

Новий голова Приморської РГА  Артем Попов звітував про роботу адміністрації в 2019 році

Зовсім недавно, в Приморському районі пройшла замінаголови районної адміністрації. Артем Попов,в минулому молодий голова РДАБільмацького району, поки що освоюється з новою територією, та напрацюваннями та проєктами які були реалізовані до нього в Приморському районі.

Хоча новий голова РДАпрацює зовсім недавно і не  має своїх особистих напрацювань, алекеруючись законодавством, вирішив прозвітувати про роботуПриморської РГА у 2019 році.

А зроблено було дійсно немало, активний та амбіційнийпопередник Сергій Бєлічев, зміг максимально використати напрацьованірозробки своїх попередників і отримати близько 90 млн грн від Європейського інвестиційного банку , а також кошти відЗапорізької обласної ради на будівництво медичних амбулаторій в селах Болгарка та Інзівка, і багато інших проєктів.

Загальний обсяг надходжень районного бюджету  у 2019 році склав близько 20 млн грн,  адміністрацією проводились заходи щодо забезпечення нормальним робочим процесом тарозвитком галузей медицини, соціального захисту, освіти.

Наприкінці,прочитаного з корки до корки звіту,приємнимакордом від голови РДА прозвучала подяка заспівпрацюголові Приморської районної ради Олега Ніколенко та голови Приморської ОТГ Олені Божковій.  До запитань  у голови адміністрації діло не дійшло, бо в малому залі райради планувалось проведення іншого заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт голови Приморської РДА #Артем Попов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...