![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
11:00, 2 березня 2020 р.
Приморська міська рада написала звернення до депутата облради про виділення субвенції
![Приморська міська рада написала звернення до депутата облради про в... Приморська міська рада написала звернення до депутата облради про виділення субвенції](/dist-assets/images/cap.jpg)
За останні три роки територія біля Приморської ЗОШ №3 помітно покращилась. На напівзанедбаному колись пустирі встановлені тренажери, огороджено футбольне поле, оновлені вуличні лавочки. Приморська міська рада продовжує політику щодо благоустрію цієї території.
На своїй сторінці в Фейсбуці секретар Приморської міської ради Сергій Візирський розмістив звернення від міської ради до Депутата Запорізької обласної ради Миколи Ільїна.
Микола Іванович є заступником постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу в Запорізькій обласній раді.
У зверненні до депутата міська рада міська рада просить виділити з обласної субвенції 100 тис. грн на реалізацію проєкту "Поточний ремонт зовнішнього освітлення по вул.Шевченко (паркова зона)". У випадку позитивної відповіді, в цьому районі будуть встановлені вуличні світлодіодні світильники.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...