18:00
24 липня
Вчора, на центральних ЗМІ України знову згадували про наше місто Приморськ, тільки новина була не радісна, в новинах розказували, що через ускладнення від грипу в нашому місті помер 51- річний чоловік.
У нього діагностували двосторонню пневмонію. Трагедія трапилась з тої причини, що чоловік пізно звернувся до лікарів і до цього не робив щеплення проти грипу.
Тому при перших ознаках застуди лікарі рекомендують постільний режим та інтенсивне лікування.