• Головна
  • В Приморську в "Дитячій філармонії" провели концерт української класичної музики
11:00, 6 березня 2020 р.

В Приморську в "Дитячій філармонії" провели концерт української класичної музики

В Приморську в "Дитячій філармонії" провели концерт української класичної музики

Музика, як сонце, гріє нам серця

І нема початку, і нема кінця

В Приморській дитячій музикальній школі в рамках проєкт «Дитяча філармонія» відбувся концерт присвячений українській класичній музиці. В концерті взяли участь викладачі та учні фортепіанного відділу школи. Звучали фортепіанні п’єси українських композиторів, вокальне виконання пісень на слова Т.Г.Шевченка, Лесі Українки. Виступи учасників концерту проходили на фоні української світлиці, як вечорниці. На екрані фото композиторів, відео фото ряд, які доповнювали цікаву розповідь ведучої концерту Юлії Рідної. Українська пісня прозвучала навіть в космосі - космонавт Павло Попович на космічному кораблі в 1962 році заспівав пісню «Дивлюсь я на небо», яку почув весь світ. І вже тут в концертній залі її доспівував вчитель школи Володимир Чуб. Кожний виступ був продуманий, високий художньо-виконавський рівень кожного музичного та пісенного твору, які прозвучали в концерті.

Глядачами концертів були учні 8-10 класів навчальних закладів міста. Глядачі тепло, бурхливими оплесками дякували виконавцям та організаторам концерту. А ще на початку концерту дітей вчили як треба себе поводити на концерті. Ці концерти, а їх було проведено 6, мають велике виховне значення, вони зберігають українську музичну класичну спадщину та традиції народу.

Публікація  та фотографії для сайту 06137  від завідувачки організаційно-методичним відділом КЗ «Централізована клубна система» Тетяни Ковтун.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дитяча філармонія #сайт 06137 #українська класична музика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...