• Главная
  • Туреччина закриває курорт в Кемері. Та є чудова альтернатива - Бердянськ!
16:00, 6 марта 2020 г.

Туреччина закриває курорт в Кемері. Та є чудова альтернатива - Бердянськ!

Туреччина закриває курорт в Кемері. Та є чудова альтернатива - Бердянськ!

Зазвичай, туристи приїжджають до Кемеру весною, аби насолодитись яскравими видами каньйону Гейнюк, походами античним містом Фазеліс, горами Тахтари та печерами Бельдібі. Та цього року Кемер здивував свого туриста. І зовсім не гарними новинами: плитку не виклали, фонтани покинули, екскурсій майже немає.

В минулий курортний сезон до березня в Кемері було вже повно туристів, місто блищало чистотою. Зараз же населення падає – за 3 місяці чисельність зменшилась на 2 тисячі.

Туристи впевнені, що тут робити нічого. Люди бояться інвестувати у Туреччину, що воює. Тому курорти згасають. А через коронавірус самих людей менше.

Власники бізнесу усвідомили провал відпочинку у 2020 році й вирішили збити ціни, аби не залишитись з пустими руками. Та навіть з низькими цінами готелі стоять порожніми. Ще один мінус – це сміття. Сміття на пляжі, по вулицях міста. Ціни на екскурсії встановили в 3-4 рази, тому що їх кількість скоротили. Навіть попит на квитки до Кемеру впав у 4 рази в порівнянні з 2019 роком.

Проте не треба засмучуватись!

Завжди можна знайти альтернативу. В Україні є чудовий курорт в Бердянську. Чисте море та пляжі, великий парк розваг з одним з найбільших коліс огляду в Європі, комфортні умови в готелях, музеї, аквапарк, зоопарк, дельфінарій. Відпочинок знайде кожен, не зважаючи на вік.

Відправляйтеся до нашого бурхливого та цікавого курортного міста!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#провал відпочинку в Туреччині #курорт в Кемері #курорт в Бердянську #відпочинок в Бердянську
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...