• Головна
  • Представники від Приморської ОТГ на нараді щодо Державного реєстру майнових об'єктів
12:00, 7 березня 2020 р.

Представники від Приморської ОТГ на нараді щодо Державного реєстру майнових об'єктів

Представники від Приморської ОТГ на нараді щодо Державного реєстру майнових об'єктів

Наші діти повинні отримувати якісні послуги з оздоровлення та відпочинку.

Заступник міського голови Гогунський Костянтин та начальник УС ЗН Зоя Дев'ятерикова 03 березня брати участь в обласній нараді з директорами дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, яку проводив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.


Під час наради були розглянуті питання: щодо Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку; проведення державної атестації у 2020 році; вимог дотримання санітарного законодавства та пожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.


Формою державного контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є державна атестація. В цьому році державну атестацію проходить ТзОВ «Меотіда».


У липні 2017 року до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» внесли зміни, якими виключили з Закону Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, який функціонував з 2008 року.
На зміну цьому Реєстру законодавчо закріпили створення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей - електронної бази даних про об’єкти права власності. Постанова Кабінету Міністрів України, яка регламентує Порядок ведення Реєстру майнових об’єктів, була прийнята у червні 2019 року.
Розробником та власник цього Реєстру є Міністерство соціальної політики України. Електрона програма Реєстру запрацювала у січні
2020 року.


На сьогодні всі дитячі заклади реєструються в Реєстрі та вносять свої дані. Після верифікації, дані будуть публічними для всіх.


Участь у нараді взяли директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, представники обласного оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії у Запорізькій області, члени атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, члени комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.


Всі присутні мали змогу задати питання до всіх учасників наради та отримати відповіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заступник Приморської ОТГ #начальник УСЗН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...