• Головна
  • Депутат Павло Мельник опікується проблемою відсутності ефірного покриття Т2 в Приморську
08:00, 9 березня 2020 р.

Депутат Павло Мельник опікується проблемою відсутності ефірного покриття Т2 в Приморську

Депутат  Павло Мельник опікується проблемою відсутності ефірного покриття Т2 в Приморську

В день, коли наше суспільство святкувало Свято Весни 8 березня,на своїй сторінці в Фейсбуці депутат ВР Павло Мельник заявив що вчора з трибуни Верховній Раді України здійснив виступ відносно найшвидшого розв'язання проблеми повного покриття ефірним сигналом T2 в населених пунктах нашого округу. За переконанням фахівців, реальне покриття сигналом на території 81 виборчого округу становить на рівні 65%.

При цьому покриття ефірним сигналом Т2 у м. Токмак та м.Приморськ відсутнє повністю.

Для розв'язання зазначеної проблеми, ще з вересня 2019 року Павлом Мельником були відправлені 4 депутатські запити до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та до профільного міністерства.

А цього тижня, він звернувся з вимогою встановити конкретні строки та призначити відповідальних посадових осіб для встановлення відповідних передавачів та здійснення інших дій у зазначених районах для того, щоб у всіх населених пунктах округу було якісне та повне покриття ефірним сигналом Т2.

Також він завірив, що розв'язання проблеми щодо повного покриття ефірним сигналом T2 у 81 виборчому окрузі знаходиться під його депутатським контролем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павло Мельник #ефірне покриття Т2
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...