![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:30, 9 березня 2020 р.
В Приморську пес Валєра на випробувальному терміні
![В Приморську пес Валєра на випробувальному терміні В Приморську пес Валєра на випробувальному терміні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зірка та улюбленець всіх бездомний пес Валера вже давно покорив серця жінок Приморська.
Округлі форми Валери, самі за себе говорять про те що собаку місцеві не тільки голублять, але й добре прикормлюють.
Собака дуже розумний і чарівний. Тільки нещодавно приморці мліли від того як Валера во зсідав на центральній клумбі біля квіткового магазинчика.За це фото на Запорізькому сайті 061 журналісти прозвали його Приморським ХАТІ КО
![В Приморську пес Валєра на випробувальному терміні, фото-1 В Приморську пес Валєра на випробувальному терміні, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В передсвяткові дні Валера знову привернув до себе увагу спорядившись торгувати картоплею.
Такий гавкаючий продавець припав до душі багатьом. "Але він же, і правда, дуже красивий !", "неординарна особистість - наш Вал єрик", "Класний реалізатор" - пишуть у коментарях до фото приморці. Люди також відзначили, що до Івана(торговця картоплею) цей пес приходить часто, як виявилося за допомогу в продажу собака отримує ласощі. А ось на питання: "Валера оформлений?" Іван відповів просто: "Він ще на випробувальному терміні".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...