• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Сиващенко Варвара Михайлівна
09:30, 10 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Сиващенко Варвара Михайлівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Сиващенко Варвара Михайлівна

Сиващенко Варвара Михайлівна народилася в с.Обіточне (м.Ногайськ) Запорізької області 25.09.1930 року. Закінчила в 1949 році середню школу, вступила на навчання у Північно-Осетинський педагогічний інститут, де отримала диплом вчителя математики та фізики та була направлена на роботу в Амурську залізничну школу в м.Облучє. А в 1955 році повернулася до Ногайська, бо її запросили викладати математику в рідній школі. Там вона і пропрацювала аж 16 років.

Викладачем фізики та математики Ногайського технікуму Варвара Михайлівна стала в 1971 році. Завжди цікаво подавала навчальний матеріал, вчила студентів мислити, розвивала їх пізнавальні здібності, залучаючи до олімпіад, тижнів математики, часто нагадуючи їм, що «математика – гімнастика для розуму».Багато років Варвара Михайлівна була завідувачкою педагогічного кабінету, постійно була в пошуку нових форм і методів навчання, цікавих ідей, які поєднували навчальний процес з сучасним сільськогосподарським виробництвом.Маючи великий педагогічний досвід, Варвара Михайлівна завжди ділилася з молодими колегами, проводила відкриті уроки та поза аудиторні заходи. Засумлінну працю та активну життєву позицію Варвара Михайлівна неодноразово була нагороджена грамотами та подяками.

Варвара Михайлівна вела велику виховну роботу як класний керівник. Піклувалася про своїх студентів, як про власних дітей. Ці стосунки підтримуються і сьогодні, а в дні народження її випускники завжди приїжджають привітати свого улюбленого класного керівника. З радістю зустрічають в Ногайському коледжі Варвару Михайлівну педагогічний та студентський колективи, запрошують на свята та виховні заходи. Її настанови спонукають молодь отримувати глибокі знання та закликають до активної громадської діяльності.

Дозвольте Вас привітати, Варваро Михайлівно, зі святом весни, краси та любові – з 8 Березням! Нехай Ваша душа до країв наповнюється світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів і чудових спогадів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...