• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Іванова Наталія Володимирівна
11:00, 11 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Іванова Наталія Володимирівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Іванова Наталія Володимирівна

Продовжуємо рубрику щодо заслужених  жінок педагогів Ногайського коледжу.

Іванова Наталія Володимирівна в 1972 році закінчила Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Ветеринарія», потім вивчала методику викладання ветеринарних наук в Московській державній академії ветеринарної медицини імені К.І.Скрябіна на педагогічному факультеті. 18 років навчала студентів Ногайського технікуму, викладала дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин», «Зоогігієна з основами ветеринарії».

Наталія Володимирівна отримувала справжнє задоволення від можливості ділитися своїми знаннямизі студентами, намагалася якомога доступніше пояснити новий матеріал, допитлива, дуже добросовісно належати підготовці занять.

А коли чула (не)певний відповіді та розуміла, що мета досягнута, була просто в захваті. Успішному засвоєнню матеріалу сприяло і використання величезної кількості наочності, деяку з них виготовляли студенти самі на заняттях гуртка під керівництвом Наталії Володимирівни.

Виготовлялися динамічні моделі органів тварин, вологі препарати, навіть, вишивка із зображенням м’язів голови корови. Деякі експонати, виконані гуртківцями, були представлені на виставці навчально-методичного центру «Агроосвіта» і отримали позитивні відгуки. Крім того, на заняттях проводилися досліди з лабораторними тваринами, вивчалися гістологічні зразки здорових тканин та із різними захворюваннями, а під час навчальних практик на фермі студенти розтинали тварин, вчилися діагностувати хвороби, засвоювали правила догляду та годівлі. Колеги з Ногайського коледжу згадують Вас, Наталіє Володимирівно, яксправжнього професіонала, вишукану, веселу та інтелігентну жінку та бажають у свято 8 Березня здоров’я,весняного натхнення, хорошого настрою і світлої радості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...