• Головна
  • Ногайський коледж та Приморський Аграрний ліцей можуть об'єднатися
16:00, 11 березня 2020 р.

Ногайський коледж та Приморський Аграрний ліцей можуть об'єднатися

Ногайський коледж та Приморський  Аграрний ліцей можуть об'єднатися

Ще одна сенсаційна новина була озвучена на дняхколишнім міністром освіти та науки України ГанноюНовосад. Вона заявила, що їх відомство передало в профільний комітет на розгляд проєкт закону, який передбачає об'єднання коледжів і ПТУ.

Ексміністр пояснила це рішення тим, що в коледжах і ПТУ не завжди буває достатньо учнів.

"Законопроєкт закладає найважливішу ідею, а саме об'єднання двох ланок освіти в єдину потужну ланку професійних коледжів, які готують кваліфікованих робітників. Я не розумію, навіщо утримувати 700 напівпорожніх навчальних закладів, якщо можна утримувати замість цього 200", - сказала Новосад.

Вона додала, що зекономлені на утриманні установ кошти можна направити на зарплати педагогам для підвищення їх мотивації.

У разі якщо проєкт закону буде прийнятий Верховною радою, то велика ймовірність того, що конкуруючі доцього навчальні заклади нашого міста Аграрний ліцей і Ногайський коледж об'єднаються. Благо їх навчальні корпуси знаходяться поруч. Крім того, в Ногайському коледжі традиційно учнів набагато більше ніж в Аграрному ліцеї, зате матеріальна база в Аграрному ліцеї набагато сильніша ніж вколеджу. Безсумнівно об'єднання дозволить оптимізувати фінансові витрати на утримання навчальних закладів, але при цьому знову відбудеться скорочення кадрів і нові високоосвічені безробітні поповнять чергу заробітчан до Польщі чи Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #Аграрний ліцей #об'єднання коледж та ПТУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...